Dlaczego warto się uczyć

w Szkołach Delta

Dlaczego warto się uczyć

w Szkołach Delta

dlaczego warto sie u nas uczyc secondary-min

Dlaczego warto się u nas uczyć?

Wyjątkowe Miejsce
Szkoły Delta są miejscem wyjątkowym. Podchodzimy zupełnie inaczej do systemu nauczania niż tradycyjne szkoły publiczne. Czy każda inna placówka kojarzy ci się z ciągłym stresem, ponaglaniem oraz negatywną atmosferą? Nasz założyciel Jarosław Jaśkiewicz postanowił zerwać z tym schematem i stworzyć miejsce zupełnie odmienne...

Przede wszystkim wiemy, iż podstawą skutecznej nauki jest zadowolenie oraz brak stresu u uczniów. Dlatego też naszym priorytetem jest Twoje samopoczucie - chcemy, abyś każdego dnia z przyjemnością wracał na zajęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby połączyć ze sobą obowiązki i zabawę. U nas uczeń jest najważniejszy.
Dzięki naszym staraniom znaczna większość osób pozytywnie wypowiada się o swoim pobycie w Delcie.

Nowoczesne wyposażenie
Szkoła dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia spokojną i efektywną pracę. Jesteśmy także w stanie zaoferować szereg zajęć pozalekcyjnych, na których uczeń może rozwijać swoje zainteresowania oraz swoją stronę artystyczną. Prowadzimy obecnie klub muzyczny i teatr.

Nasze atuty:
– “No Bell School” (Szkoła bez dzwonka - mniej stresu dla ciebie)
– Życzliwa atmosfera oraz nauczyciele
– Nowoczesne wyposażenie
– Opieka pedagogiczno – psychologiczna
– Doradztwo zawodowe
– Opieka zdrowotna
– Mediacje rówieśnicze i edukacja prawna
– Szkolenie wojskowe dla zainteresowanych
– Koła zainteresowań
– Dogodna lokalizacja

Lokalizacja
Dużą zaletą naszej szkoły jest jej lokalizacja, która zapewnia sprawne i szybkie przemieszczanie się w każdy zakątek miasta. Posiadamy swoją zabytkową kamienicę, w której to prowadzone są zajęcia. Położona jest w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w centrum Szczecina, niedaleko Zamku Książąt Pomorskich.